Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Робочі наради в територіальних громадах району

 

Різні форми роботи практикує районна влада з органами місцевого самоврядування, які спрямовані на єдиний результат – соціально-економічний розвиток територіальних громад. Так, починаючи з  листопада, у районі проходять робочі наради за участю голови районної ради Юрія Науменка та голови райдержадміністрації Анатолія Грищука, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації. У Липовці звітували голови громад Липовця, Росоші, Скитки, Трощі, Богданівки. У територіальній громаді с. Зозів  відбулася зустріч з головами територіальних громад сіл Зозів, Зозівка, Вербівка, Славна. Голови територіальних громад сіл Щаслива, Лукашова, Струтинка у Щасливій також інформували про соціально-економічний розвиток за 9 місяців 2013 року.

Завдяки співпраці районної влади та органів місцевого самоврядування в територіальних громадах виконано чимало: завершені ремонти по сільських ФАПах, відновлено освітлення вулиць, проводяться реконструкції у будинках культури, упорядковані та паспортизовані сміттєзвалища. Також керівники громад доповідали про хід виконання місцевих бюджетів, функціонування закладів соціальної сфери та їх готовність до осінньо-зимового періоду, заключення соціальних угод та отримання коштів, виконання робіт по ремонту доріг, вуличного освітлення та благоустрій територій.

Під час проведення нарад голова районної ради наголосив на актуальних завданнях, які стоять як перед районною владою, так і перед органами місцевого самоврядування та  закликав керівників громад  брати участь у конкурсах проектів як обласного, Всеукраїнського, так і міжнародного рівня, а також слідувати своїм Стратегіям розвитку і, при необхідності, вносити до них відповідні зміни.

Повернутись