Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Село: кроки до розвитку

На данном изображении может находиться: 3 человека, люди сидят

Кожен із 32 переможців цьогорічного конкурсу бізнес-планів «Село: кроки до розвитку» отримав сертифікат на 50 тисяч гривень

Сьогодні, 28 серпня 2018 року відбулась урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу мікрогрантових проектів для сільських громад «Село: кроки до розвитку». 32 переможці конкурсу (із 68 учасників) отримали сертифікати на 50 тис. грн. для втілення своїх ініціатив від ПАТ «Миронівський хлібопродукт».

Конкурс ініціатив, організований ПАТ «Миронівський хлібопродукт» у співпраці з обласною державною адміністрацією, спрямований на стимулювання соціальної активності сільських громад та підтримку реалізації кращих ініціатив громадян щодо економічної самоорганізації сільських мешканців. Він охопив села Бершадського, Липовецького, Могилів-Подільського, Гайсинського, Немирівського, Тростянецького, Оратівського та Тульчинського районів.

Тематика відібраних фаховою комісією проектів найрізноманітніша: від організації навчально-товарної пасіки, переробки часнику на слайси й порошок, збору і збуту лікарських рослин, до створення тепличних і фермерських господарств по вирощуванню овочів, квітів, лохини, бамбуку та навіть унікальної породи дерев Павловнія (клон 112).

Як зауважили радник голови правління ПАТ «Миронівський хлібопродукт» Дмитро Кабулов та керівник напрямку «Колективна соціальна відповідальність» Вікторія Нагірняк, у 2018 році на втілення власних ініціатив для авторів мікрогрантових проектів «Миронівський хлібопродукт» передбачив кошти у розмірі 1млн.600 тис. гривень: 32 мікрогранти по 50 тис.грн. Організатори конкурсу сподіваються, що втілення проекту дозволить втримати трудову міграцію, водночас позитивний приклад переможців конкурсу виховуватиме свідоме бажання односельців змінюватись на краще та змінювати суспільство і світ навколо.

Активних та креативних вінничан із перемогою у конкурсі вітали голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, директор Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Volodymyr Merezhko та голова правління спілки підприємців «Стіна» Олександр Печалін.

У вітальному слові голова облдержадміністрації Валерій Коровій зазначив: «Ми маємо стратегічну співпрацю з «Миронівським хлібопродуктом». Проект, над яким ми працюємо, зорієнтований на підтримку ініціативних людей. У минулому році на гранти для 20 переможців було виділено суму 800 тис грн. Проект виявився настільки вдалим та успішним,що цьогоріч із обласного бюджету було виділено 1,5 млн. грн. на конкурс старт-апів для малого й середнього бізнесу».

Очільник регіону акцентував увагу на важливості підтримки розвитку малого і середнього бізнесу, враховуючи демографічні зміни у суспільстві та зменшення кількості людей, зайнятих у сільському господарстві через нові прогресивні технології ведення агробізнесу).

Валерій Коровій відзначив різноманітність та креативність представлених на конкурс проектів. А водночас наголосив : «Ми хочемо відпрацьовувати нові інструменти по стимулюванню розвитку малого бізнесу,підтримувати ініціативних і креативних людей, які реалізують власну справу і створюють біля себе робочі місця».

Відтак голова ОДА привітав переможців конкурсу та подякував представникам «Миронівського хлібопродукту» за реалізацію проекту.

Далі відбулася церемонія нагородження переможців, які отримали сертифікати на грантові кошти у розмірі 50 тисяч гривень кожен.

Серед переможців конкурсу області Липовеччину  представляли Олена Фальштинська СФГ "Світанок"м. Липовець (Переробка зернових та зернобобових ) , Юлія Щур-Комарницька (Інкубація домашньої птиці) с. Козинці, СФГ «Агро-Майстер» (Переробка свіжого часнику на сушені пластівці та порошок),  ПП Павло Сологуб  (Аквакультурний бізнес у с.Вахнівка). Вітаємо переможців! Подальших успіхів у підприємницькій справі!

На данном изображении может находиться: 23 человека, люди улыбаются, люди стоят

Повернутись