Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Семінар з енергоефективності

У Вінницькій обласній державній адміністрації відбувся семінар з обміну досвідом на тему: «Кращі практики місцевого самоврядування у сфері енергозбереження та енергоефективності». 

Захід проводився у рамках Програми Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні» у співпраці з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Вінницькою міською радою та Вінницькою обласною державною адміністрацією. 

У семінарі взяли участь голова облдержадміністрації Валерій Коровій, голова Вінницької міської ради Сергій Моргунов, голова Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад Микола Фурсенко, менеджер Програми Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні» Андрій Гук, експерти Програми Ради Європи, представники органів місцевого самоврядування та селищні голови Вінниччини. Від Липовеччини на семінарі були присутні Інна Рябоконь - начальник відділу організаційного забезпечення діяльності районної ради, Сергій Кропивницький - заступник міського голови, Андрій Ткач Щасливський сільський голова. 

Вітаючи присутніх Валерій Коровій наголосив: «Сьогодні перед обласною адміністрацією є чітко поставленні завдання, над якими слід постійно працювати. В першу чергу – це забезпечення населення краю якісною сировиною, адже саме цей факт впливає на енергоефективність області». 

В рамках семінару присутні обмінялися досвідом з питань іновацій енергозбереження, політики енергоощадності та реалізації заходів з комплексної термомодернізації закладів освіти Вінниччини. 
За словами Сергія Моргунова, питання енергоефективності сьогодні одне з приорітетних в  діяльності місцевої влади, адже це дасть можливість використати заощаджені кошти на інші потреби громади. 

Повернутись