Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Семінар-нарада із головами та секретарями місцевих рад

Згідно з планом роботи, 19 липня 2013 року, за участю голови районної ради Юрія Науменка, було проведено семінар-нараду із головами та секретарями місцевих рад.

Зокрема, з порядком заповнення трудових книжок та ведення особових справ посадових осіб органів місцевого самоврядування, звернувши увагу на основні недоліки, які можуть бути допущені відповідальними особами, ознайомила присутніх начальник відділу юридичної, кадрової роботи та питань комунальної власності виконавчого апарату райради А.Коцюбняк. На важливості роботи архівних підрозділів місцевих рад, вчасній здачі та оформленні архівних матеріалів наголосив начальник архівного відділу райдержадміністраціії О.Роговий. З метою інформування жителів громад  про правильність оформлення трудових договорів між фізичною особою та найманим працівником розповіла присутнім заступник директора районного центру зайнятості Н.Федоренко. З результатами контрольно-ревізійної роботи за січень-червень 2013 року Погребищенської міжрайонної державної фінансової інспекції щодо здійснення контролю за цільовим та законним використанням бюджетних коштів та комунального майна ознайомила  начальник фінуправління райдержадміністраціії Л.Заєць.

Також  головою районної ради Ю.Науменком, спільно з головою райдержадміністрації А.Грищуком, було обговорено питання про завдання органів місцевого самоврядування щодо проведення заходів з нагоди відзначення 22-ої річниці Дня незалежності України.

Повернутись