Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Семінар-нарада з питань проведення підготовки до проведення жнив у 2016 році

З метою забезпечення своєчасного та якісного проведення збирання та зберігання сільськогосподарських культур та створення здорових та безпечних умов праці на виробництві, попередження випадків травматизму в Управлінні агропромислового розвитку 22 червня 2016 проведено нараду – семінар по догляду за посівами с/г культур і підготовкою до жнив у поточному році.

На нараду були запрошені керівники та спеціалісти реформованих господарств та голови фермерських господарств. Начальники, інспектори та спеціалісти відповідних служб району та області ознайомили присутніх про проведення заходів з питань догляду за посівами сільськогосподарських культур під урожай 2016 року, особливості проведення комплексу збиральних робіт у 2016 році, дотриманням вимог охорони праці та правил безпеки праці на період жнив, зокрема виступили:

 Шмигельський Віталій Миколайович головний інженер Липовецьких ЕМ - Дотримання правил електробезпеки під час проведення жнив ранньої групи зернових

Наконечний Олексій Васильович, провідний фахівець фітосанітарної лабораторії – Фумігація складів перед засипкою зерна нового врожаю.

Ратушна Вікторія Ігорівна, провідних фахівець з контролю насіння – План проведення інспектування насіннєвих ділянок ярих зернових, зернобобових та озимих культур в сільському господарстві. Збирання та підготовка насіння під урожай 2017 року.

Резніченко Віктор Іванович, голова комісії по проходженню щорічних медичних оглядів – Результати проходження щорічних медоглядів сг підприємств.

Сотніков Руслан Іванович, страховий експерт з охорони праці соціального страхування від нещасних випадків – Соціальний захист працюючих та порядок розслідування нещасних випадків на виробництві. Статистика виробничого травматизму.

Черниш Руслан Васильович, державний інспектор з охорони праці у АПК – Соціальний захист працюючих в сільському господарстві та заходи по дотриманню правил безпеки праці під час проведення жнив.

Колодійчук Світлана Леонідівна, заступник начальника відділу з питать гігієни праці – Роз’яснення нових вимог в питанні проведення медичних оглядів працівників.

Танасієнко Вадим Андрійович, головний інспектор пожежної охорони Липовецького району – Протипожежна безпека під час проведення жнив.

Чигур Лариса Миколаївна, фахівець відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства– Дотримання санітарно-епідеміологічного благополуччя працюючих під час проведення жнив.

Дудник Андрій Вікторови, інспектор Немирівського ВП – Дотримання правил дорожнього руху під час перевезення зерна врожаю 2016 року. 

 Луков Ігор Олександрович, заступник начальника сектору Липовецького відділення поліції – Адміністративна та кримінальна відповідальність за розкрадання зерна та паливно-мастильних матеріалів під час жнив.

Шунда Анатолій Васильович, директора TOB «Липовець-елеватор» – Інформація про умови приймання та зберігання зерна.

http://lip-rda.gov.ua/index.php/mainmenu-42/56----7/5214-seminar-narada-z-pytan-provedennia-pidhotovky-do-provedennia-zhnyv-u-2016-rotsi

Повернутись