Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Семінар-нарада з питань роботи ВОО ВФСТ

В залі засідань районної ради відбулась семінар-нарада з актуальних питань роботи спортивного товариства "Колос", в якій взяли участь Юрій Науменко,голова районної ради, Сергій Татусяк, голова ВОО ВФСТ "Колос" та голови спортивних товариств районів. 
Відкрив семінар голова районної ради Юрій Науменко. Привітавши учасників семінару він надав слово Сергію Татусяку. Голова обласної організації зупинився на питанні розвитку фізичної культури і спорту  у територіальних громадах області в умовах децентралізації . 
Про пошуки нових форм та методів роботи ВФСТ"Колос" в сучасних умовах доповів Василь Марчук, голова Жмеринської РО ВФСТ "Колос".
Із планом проведення практичних заходів та спортивних змагань  ВОО ВФСТ "Колос" у 2 півріччі2016 року  ознайомив  Вадим Мохник , заступник голови ВОО ВФСТ "Колос".  Він зупинився і на питанні організації чергового семінару для фізкультурного активу, що відбудеться 8-12 червня цього року в м. Берегове Закарпатської області. 
Голови районних спортивних товариств поділилися успіхами та досвідом роботи в умовах децентралізації. На завершення заходу голова районної ради  Юрій Науменко побажав усім успіхів у праці, реалізації здорового способу життя та досягнень у спорті.
У перерві директор Липовецької ДЮСШ Микола Любченко запропонував учасникам семінару розділитись на команди і зіграти  в волейбол на корті ДЮСШ. Гра була захоплюючою, адже змагалися справжні фахівці своєї справи.
Семінар пройшов організовано та продуктивно.
Повернутись