Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

’’Серце до серця’’ - Всеукраїнська благодійна акція, що об’єднує в собі всі регіони України

За підсумками проведених протягом останніх років акцій «Серце до серця», Вінниччина вкотре збирає найбільше грошей серед усіх областей України.

У 2012 році Вінницька область зібрала 663 315 грн., що майже на 130 тис.грн. більше, ніж у 2011 році.

І на прес-конференції, що відбулась у приміщенні Вінницької облдержадміністрації, 35-ти дітям, хворим на цукровий діабет, було вручено автоматизовані інсулінові помпи.

Спільні зусилля влади, бізнесу, меценатства, небайдужих людей протягом останніх років дали можливість тисячам дітей повернутися до активного, повноцінного життя та утвердитись в суспільстві.

Нажаль, ще велика кількість людей та дітей залишаються зі своїми проблемами. Тому влада спільно із небайдужими людьми намагатиметься прикладати максимум зусиль задля максимальної допомоги хворим дітям.

Акція «Серце до серця» проходить вже одинадцятий рік і за цей час набула підтримки в народі. В рамках Акції відбуваються масові заходи по всій Україні. У цьому році зібрані кошти підуть для реанімаційного відділення Вінницької обласної лікарні. Сектор сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації спільно із волонтерами Липовецької ЗОШ №2 ініціювали збір коштів на цю добру справу.

Липовецький будинок культури та Липовецька центральна районна бібліотека в центрі міста показали благодійний концерт та ярмарок виробів користувачів бібліотеки, серця яких залишилися небайдужими до долі хворих дітей.

Повернутись