Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Шановні працівники медичної сфери!

Шановні працівники медичної сфери! Для мене велика честь вітати Вас сьогодні із професійним святом. У Ваших руках - наше здоров'я, здоров'я української нації.

Ви супроводжуєте нас із народження, переживаєте під час хвороби, даруєте надію на одужання.Це велика відповідальність - брати на себе турботи за чуже життя. Професія лікаря-це дар Божий без якого врятувати життя практично неможливо. Адже Гіппократ у свій час сказав, щомедицина–воістину найблагородніша із усіх мистецтв!

Ви даруєте надію на життя у мирний час і у воєнний період.

І сьогодні, коли Схід України у вогні, лікарі у перших рядах боронять цілісність нашої України, надаючи допомогу пораненим, хворим захисникам. Ми горді, що серед військових лікарів і наші липівчани Сергій Гульман та депутат районної ради Віктор Степанко.

В розвинутих країнах світу сьогодні чимало уваги приділяється здоров‘ю кожної конкретної людини, впровадженню високих стандартів медичного обслуговування та пропаганді здорового способу життя. На досягнення зазначених цілей працює і наша держава, велика кількість благодійних фондів та організацій.

Для того, щоб вивести сферу охорони здоров'я України на новий якісний рівень необхідна доступна інфраструктура медичного обслуговування населення та чітка державна ідеологія оздоровлення нації. Це повинно бути двома головними чинниками національної стратегії у реформуванні і модернізації сфери охорони здоров'я.

Ми теж здійснюємо на перший погляд незначні, але важливі кроки в цьому напрямку. Ось нещодавно радою прийнято рішення про передачу до спільної власності територіальних громад району цілісного майнового комплексу Липовецької центральної районної лікарні.

Районною радою затверджено ряд програм зокрема: Програма місцевих стимулів для медичних працівників району на 2012-2018 роки, цільова соціальна Програма протидії захворюванню на туберкульоз на 2013-2016 роки, Програма забезпечення діяльності Липовецької підстанції швидкої медичної допомоги до 2018 року. На розгляд постійних комісій підготовлено проект нової об'ємної програми «Майбутнє Липовеччини – в збереженні здоров'я громадян» на 2016-2020 роки.

Головною метою цих документів є збереження і зміцнення здоров’я населення району, поліпшення демографічної ситуації, підвищення якості та ефективності медико-санітарного обслуговування, забезпечення соціальної справедливості і прав громадян на охорону здоров'я.

Це все те - над чим сьогодні працюють у районі спільно з районною владою ваші колективи: Липовецької районної лікарні, Комунального Закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги», Вінницької обласної лікарні відновного лікування.

Тож, шановні медичні працівники, дозвольте від імені депутатського корпусу, виконавчого апарату ради привітати Вас з наступаючим святом! Низький Вам уклін за Вашу працю, міцного здоров'я та професійних здобутків. Нехай радість життя, яку Ви даруєте людям, повертається у домівки родинним теплом, благополуччям, добробутом, наповнює серця любов'ю до ближнього. Зі святом Вас!

Повернутись