Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

ШАНОВНИЙ ОЛЕЖЕ ВАСИЛЬОВИЧУ!

ШАНОВНИЙ ОЛЕЖЕ ВАСИЛЬОВИЧУ!

   Кожен прожитий рік - це просто ще один оберт планети, який ми пережили. Кількість цих літ в житті людини не має жодного значення, бо вага нашого життя не в літах, а в тих митях щастя, тому добрі, які ми принесли в світ із своєю появою.

 Ви належите до людей, які своєю активністю і позитивом змушують усіх, хто є поруч, оптимістичніше сприймати життя. Гадаю, що доля щиро віддячує вам за це.
 Газета "Липовецькі вісті", що створена та діє завдяки Вашій невичерпній енергії, стала осередком спілкування працівників органів місцевого самоврядування, державної служби , інших установ та мешканці в району в цілому.

 Це видання актуальної інформації та підвалин історичної пам’яті. За всіх часів, у найсвітліші та найтемніші моменти української історії газета , стаючи на захист Свободи Слова, постала як Слово Свободи — інтелектуальної, духовної, громадянської Свободи — в районі, області, Україні. 

 Бажаємо Вам натхнення до творчої праці, позитиву від спілкування зі світом, поваги і пошани від колег і друзів та тихого родинного щастя! З роси й води!

 

З повагою голова Липовецької районної ради                                          Юрій Науменко

Перший заступник голови райдержадміністрації                                      Ольга Дмитрів

Повернутись