Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Школа лідерів Клубів громадського діалогу

Дводенна "Школа лідерів Клубів громадського діалогу" стартувала нещодавно в Черкасах і зібрала координаторів клубів із Полтавщини, Вінничини, Черкащини, Кіровоградщини, Харківщини й Херсонщини. Тренерську роботу "забезпечили" Олена Макковей (Світловодськ) і Віталій Дорох (Хмільник).

Зустріч лідерів молодіжного громадського руху відбулась у майстерні Школи лідерів клубів громадського діалогу. Захід організований в рамках польсько-українського проекту "Суспільна підтримка реформи самоврядування в Україні. Українська мережа клубів громадського діалогу" для лідерів діючих та таких, що створюються Клубів громадського діалогу з Вінницької, Полтавської, Харківської, Херсонської, Черкаської та Кіровоградської областей.

Під час майстерні учасники під керівництвом досвідчених тренерів та організаторів громадського діалогу ознайомилися з різноманітними формами участі громадськості у прийнятті рішень на місцевому рівні, вивчили можливості громадської активності та громадського діалогу в підвищенні якості рішень, які приймаються в ході реформи місцевого самоврядування, ознайомилися з арсеналом форм та методів організації та здійснення впорядкованого змістовного громадського діалогу. Під час навчання учасники мали можливість online консультацій з польськими керівниками та експертами проекту.

Семінар пройшов цікаво та продуктивно.

Молодь Липовеччини на семінарі представили Ольга Собко, виконавчий директор ГО "МОНАК", головний спеціаліст відділу організаційного забезпечення діяльності Липовецької районної ради та Наталія Собчук, член наглядової ради, головний спеціаліст Липовецького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану.

Повернутись