Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

СЬОГОДНІ - ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Сьогодні - ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.  

Вітаємо вас, наші любі дітки!Зростайте здоровими та щасливими, під мирним небом України тіште своїх батьків успіхами, йдіть впевнено до мети, підкорюйте вершини знань і пам"ятайте, що ви-діти України, ви-її майбутнє! 
Сьогоднішній день у Липовці про йшов під гарною зіркою-зранку діти розважались на стадіоні . Привітали діток зі вятом голова районної ради Юрій Науменко та перший затупник голови райдержадмінітрації Ольга Дмитрів, побажали здоров"я, успіхів у навчанні та здійнення мрій! Конкурси, змагання, концертна програма, захопили дітей, призи за участь у святі отримали всі. А юні художники малювали нашим воїнам- захисникам плакат із побажаннями, згодом його передадуть у зону АТО волонтери. Навіть у свято діти пам"ятають, що йде війна і на сторожі їх дитячих мрій стоять захисники Вітчизни. 
Організатори свята - служба в справах дітей, ДЮЦ, РЦ СССДМ постарались і свято вдалось - дітям було весело!
На Молодіжній площі заходи проводила міська рада, а під обід всіх липівчан покликав до глядацької зали районного будинку культури "Музичний зорепад". Всіх привітали зі святом перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів, заступник голови районної ради Руслан Танасюк. В подарунок до свята діти отримали солодощі. А липівчан юні таланти потішили чудовою концертною програмою.

Повернутись