Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Сьогодні у школах України Свято останнього дзвоника

Сьогодні у школах України Свято останнього дзвоника. У загальноосвітніх школах району відбулись урочистості, які зібрали представників усіх поколінь. У заходах взяли участь керівники району, депутати, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації та керівники підприємств. На вулицях міста, села, селища ще зранку відчутний дух святковості, а в центрі прогулюються щасливі випускники, пов'язані святковими стрічками "Випускник 2016". 
Голова районної ради Юрій Науменко із задоволенням відгукнувся на запрошення дирекції і взяв участь у святі, яке відбулось у Турбівській ЗОШ №1.  У кожній школі свій Статут, свої традиції та порядки. На урочисту лінійку запросили випускників, вони випустили в небо свої мрії у вигляді голубів з сподіваннями, що вони обов'язково збудуться, і свято розпочалось. 
По останніх акордах Гімну України, привітав присутніх із завершенням навчального року  директор школи Микола Вудвуд. Грамотами районного відділу освіти та дирекції школи Микола Васильович відзначив кращих учителів та учнів-переможців районних, обласних олімпіад. За тим, слово надав гостеві свята, Юрію Михайловичу Науменку. Голова ради зазначив, що це особливий день в житті кожної людини, адже кращі роки життя кожного пов'язані зі школою, шкільними друзями - на все життя, та учителями. І як би далеко доля не закинула від рідної домівки - рідна школа та стежина до неї завжди будуть кликати у рідне селище, приходитимуть у снах. Школа завжди рада своїм випускникам як і учителі. 
Вітаючи дітей, Юрій Науменко побажав усім здійснення мрій, наполегливості у досягненні мети та життєвих гараздів. Разом з тим, застеріг випускників і батьків, що діти їх вже дорослі, повноцінні громадяни нашої держави і вже самі відповідають за свої вчинки. Тож треба себе поводити так, щоб не було соромно батькам, учителям і намагатись бути відповідальними, порядними, справжніми патріотами свого селища, рідної України. На завершення виступу голова ради вручив Почесні грамоти  районної ради та райдержадміністрації учителям школи, відзначив активних дітей навчального закладу. і, зачитавши вітальну листівку від голови обласної ради  Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Валерія Коровія, під аплодисменти вручив її випускникам.  
Голова райдержадміністрації Іван Демихін вітав сьогодні із святом вахнівчан.
В добру путь, дорогі випускники!

Повернутись