Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Стартували в районі 27 дитячі змагання із туризму та гра «Джура»

Стартували в районі 27 дитячі змагання із туризму та гра "Джура"
у Турбівському лісі на базі колишнього табору "Лісова поляна". У змаганнях візьмуть участь 16 роїв, із 13 населених пунктів. Всього гра "Джура" об'єднає 142 дітей та 38 учителів.
Привітав учасників змагань Руслан Танасюк, заступник голови районної ради. Сміливості, кмітливості та наполегливості у досягненні перемоги,   побажав дітям. А ще - постійно працювати над собою, підвищувати свій рівеньфізичної підготовки, рости справжніми патріотами України.
Перед дітьми виступили селищний голова Василь Завальнюк та директор табору Вячеслав Завальнюк, які гостинно зустріли учасників змагань.
Начальник відділу освіти райдержадміністрації Інна Косач, відзначила переможців обласних змагань з туризму та вручила їм нагороди: кубки, грамоти, медалі.
Володимир Кучер-голова районної профспілкової організації працівників освіти і науки  представив суддівську колегію. 
Цьогоріч змагання розпочались із водного туризму, який у районі очолює учитель Зозівської ЗОШ 1-3 ст. Володимир Агапов. 
Змагання триватимуть 4 дні, за цей час учасники продемонструють свою підготовку до випробувань. Серед усіх конкурсів є і творчий, який називається "Ватра". Зазвичай, з нього починається зустріч у "Джурі". Учасники знайомляться, показують на що вони здатні у творчому плані: читають вірші, співають, танцюють, випускають стінгазету - це відбувається біля вогнища, яке об'єднує, зігріває теплом. 
А ще попереду конкурс на техніку пішохідного туризму, встановлення намету, розпалювання багаття...
В добрий час, діти, гарного вам відпочинку!
Повернутись