Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Створення умов для вільного доступу до Інтернет- мережі жителям міста як спосіб реалізації конституційного права громади на доступ до інформації

За підтримки голови районної ради Ю. Науменка начальником відділу організаційного забезпечення діяльності ради, членом наглядової ради Фонду громади Липовця О. Шиманською, спільно з головою правління Фонду М. Обарою, заступником голови міської ради Ю. Станіславським, депутатом районної ради, директором ТОВ "Буран Плюс" С. Остапенком у 2013 році був розроблений проект на конкурс міні-грантів, який впроваджується за підтримки Національного Фонду за Демократію (NЕД) США"Створення умов для вільного доступу до Інтернет- мережі жителям міста як спосіб реалізації конституційного права громади на доступ до інформації". Проект успішно переміг. До Фонду громади надійшли порівняно невеликі кошти – 4 тис.грн., на які вже закуплено обладнання для облаштування wi-fi– зони.Монтаж обладнання та пусконалагоджувальні роботиздійснено ТОВ «Буран Плюс»,з яким є домовленість щодо оплати доступу до мережі Інтернетз лютого 2014 року по лютий місяць 2015 року.

Планується ширше впроваджуватися зв'язок через мережу-інтернет "влада-громада", адже створені сайти районної та міської рад. Також у жителів міста буде можливість  безкоштовно користуватися мережею Wi-Fiу відпочинковій зоні біля районного суду, знаходити корисну для себе інформацію, спілкуватись, отримувати новини про рідний край, відомих людей, земляків.

Повернутись