Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Свято останнього дзвоника

Сьогодні, 26 травня, у всіх школах району пролунали останні дзвінки. Першокласники останній дзвоник чули вперше і дуже раділи канікулам. Для 11-класників шкільний дзвінок пролунав востаннє і тим самим випустив у доросле життя.

              Голова районної ради Юрій Науменко привітав дітей, їх батьків та педагогічний колектив Вахнівської ЗОШ 1-3  ст. із завершенням навчального року. Під Гімн України розпочалась урочиста лінійка. Перед дітьми виступила директор школи Тамара Шевченко, вона підвела підсумок 2016-2017 навчального року, відзначила кращих у навчанні, у спорті, позашкільній роботі. Вагоме слово сказала і про педагогів, які чимало зусиль доклали до того, аби діти мали міцні грунтовні знання, були загартовані фізично. Привітала громаду із святом останнього дзвоника сільський голова Ганна Нагорна та вручила від сільської ради дітям грамоти і подарунки.   
Голова районної ради зазначив, що рік цей був нелегким і для батьків, і для дітей, оскільки на Сході України продовжується боротьба українців за єдність та цілісність держави. Діти стали активними помічниками дорослих у допомозі воїнам АТО. Проведено ряд заходів зі збору коштів для бійців: ярмарки, виставки, намальовано для підняття їх бойового духу малюнки й передано волонтерами в АТО. За це все голова райради висловив щиру вдячність. За професійність та вагомий внесок у виховання підростаючого покоління він відзначив грамотами ряд педагогічних працівників школи. Передав учням і батькам від депутатського корпусу районної ради щирі вітання із завершенням навчання та побажав  усім присутнім мирного неба, достатку, впевненості у завтрашньому дні. Хай мрії дитячі збуваються, а дорослі дбатимуть про це.
Перед присутніми виступили із концертною програмою учні молодших класів. Свято завершилось, і незважаючи на дрібний дощик за вікном, настрій у всіх був пречудовий.

***

У Липовецькій загальноосвітній школі №2 урочистості розпочав директор Дмитро Якович Черепашук. З вітальним словом до присутніх звернувся заступник голови районної ради Руслан Танасюк, який вручив сертифікат від народного депутата України Р.Демчака на шкільні парти та стільці, тож школа поповнилася новими шкільними меблями. За працю та досягнення на педагогічній ниві грамотами районної ради та адміністрації було відзначено педагогів, вручено похвальні листи найкращим учням.

Особливою радістю для школярів стала новина від голови шкільного батьківського комітету, підприємця Сергія Остапенка про покриття швидкісним інтернетом усієї шкільної території, саме з таким надзвичайним подарунком він завітав на свято. Грамоти, нагородження, квіти – і прощавай школа, привіт канікулам!

Повернутись