Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

У ДЕНЬ СПОНТАННОГО ПРОЯВУ ДОБРОТИ

У ДЕНЬ СПОНТАННОГО ПРОЯВУ ДОБРОТИ 
ще чимало добрих справ відбулось за участі добрих людей у Липовці.
Перед початком засідання колегії у верхній залі відбулась 
церемонія нагородження липівчан, які своїми вчинками, сумлінною працею, розумом, досягненнями, результатами у спорті прославляли і прославляють наш Липовецький край.


Церемонію нагородження було доручено провести нашим гостям-народному депутату, земляку, Руслану Демчаку та директору департаменту агропромислового розвитку та екології Миколі Ткачуку. 
Грамотою Верховної Ради України за заслуги перед народом України нагороджено першого заступника голови районної державної адміністрації Ольгу Дмитрів та секретаря Щасливської сільської ради Аллу Козаченко.
Почесною грамотою за відновлення житлового фонду після надзвичайної ситуації , що сталась у с. Павлівка Калинівського р-ну, відзначено Миколу Гребенюка та його колектив будівельників.


Подяку від командира військової частини, в яку відправлено попередній автомобіль швидкої допомоги, вручено головному лікареві КУ "ЦПМСД" Василю Бондарю.


Важливий внесок наших оріонівців, чемпіонів України, у піднесення спорту в районі відзначено подяками та грошовими винагородами.
Відповідно до Указу Президента України від 17.02.2017 №53/2016 Відзнакою Президента України "За участь в антитерористичній операції " нагороджено липівчан-учасників АТО. ВСІ ПРИСУТНІ СТОЯЧИ АПЛОДУВАЛИ НАГОРОДЖЕНИМ ВІДЗНАКОЮ ПРЕЗИДЕНТА.
І день доброти ще не завершився...

Повернутись