Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Урочисте зібрання з нагоди Дня Гідності і Свободи

21 листопада Україна відзначатиме День Гідності та Свободи. Два роки тому Український народ показав своє прагнення до свободи, свого європейського майбутнього. Євромайдан не залишив байдужим жодного свідомого українця. Події, які стали історією, де у серці Києва розпочалася боротьба за європейське майбутнє, демократичні цінності та свободу свого народу, назавжди закарбуються у пам'яті кожного з нас. Любов до України, прагнення жити у вільній державі згуртувало українців. Боляче, що такою ціною люди змінили історію України - Небесна Сотня, Герої АТО.

Сьогодні, 20 листопада, напередодні цієї пам’ятної дати, біля Меморіалу Слави відбулося урочисте зібрання.

Аби віддати шану світлій пам’яті тих, хто віддав життя задля кращого майбутнього своєї Вітчизни, прийшли керівники району: голова райдержадміністрації Іван Демихін, голова районної ради Юрій Науменко, міський голова Микола Грушко, представники структурних підрозділів райдержадміністрації, учнівська молодь та громадськість міста.

Учасники мітингу вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до Меморіалу слави і пам’ятного знаку загиблим учасникам АТО.

Повернутись