Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Урочисті заходи із нагоди Дня місцевого самоврядування

6 грудня 2013 року відбулися урочисті заходи із нагоди Дня місцевого самоврядування. У заходах взяли участь міський, селищний, сільські голови, депутати районної ради, ветерани органів місцевого самоврядування, керівники управлінь, відділів, служб району.

Урочистості розпочав голова районної ради Юрій Науменко. Він привітав присутніх з святом та наголосив на визначальній ролі місцевого самоврядування у вирішенні соціально-економічних питань на місцевому рівні.

Заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова передала найщиріші вітання з нагоди свята від голів обласної Ради Сергія Татусяка, облдержадміністрації Івана Мовчана та побажала працівникам місцевого самоврядування успіхів у плідній роботі на благо рідного краю.

Кращі працівника, депутати рад, ветерани органів місцевого самоврядування були відзначені нагородами.

Помічник народного депутата Людмила Шаповалюк передала щирі поздоровлення від Григорія Калетніка та подяку за співпрацю і взаєморозуміння, відзначивши у своїй промові визначну роль органів місцевого самоврядування у становленні державності та побудові правової демократичної держави.

До привітань з Днем місцевого самоврядування долучилися начальник Липовецького РВ УМВС Василь Фіногенов та голова районної профспілкової організації працівників державних установ Валентина Тращук.

По завершенню урочистостей аматори районної сцени представили концертну програму, яка стала музичним дарунком працівникам місцевого самоврядування.

Повернутись