Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

УРОЧИСТОСТІ ДО ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ

Напередодні вихідних, в районному будинку культури відбулись урочистості з нагоди 20 річниці з дня прийняття Конституції України. Липівчан привітали голова районної ради Юрій Науменко та перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів. В заході взяли участь учасники бойових дій в АТО, ліквідатори аварії на ЧАЕС, трудові колективи, громадськість. Учасники заходу вшанували пам"ять полеглих у боротьбі за Україну хвилиною мовчання, діти поклали квіти до Меморіалу Слави та пам"ятника Героям АТО. З нагоди свята очільники району вручили Грамоти і грошові винагороди учасникам бойових дій в АТО Василю Паценку, Олександру Чередніченку, Олександру Желіхівському, Петру Стусу, Вадиму Віннічуку, Михайлу Бугері... Нагорода знайшла учасника бойових дій на сході України Григорія Малуку із с.Королівка. Під дружні оплески липівчан голова районної ради Юрій Науменко вручив земляку медаль "Захиснику Вітчизни".

Із військової частини, в якій служить наш земляк Андрій Григорук, до  свята  надійшла Почесна грамота за сумлінне виконання службових обов"язків по захисту суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України і з нагоди дня створення частини.  Міський голова Микола Грушко вручив її дружині Валентині Михайлівні Григорук та дітям. 
Чудовий тематичний концерт підготували художні колективи районного будинку культури. Після урочистостей відбулась презентація футбольної команди "Факел", якою опікується Олександр Чигрин.
Повернутись