Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Урочистості з нагоди Дня Соборності України

День 22 січня 1919 року ввійшов до української історії як велике державне свято - День Соборності України. Саме тоді на Софійській площі на багатолюдному зібранні було урочисто проголошено про злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Володимиром Винниченком був підписаний Акт злуки українських земель. Цій даті судилося навічно закарбуватися в історії України величним національним святом.

22 січня, в районному будинку культури, відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Соборності України, в яких взяли участь представники органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, громадськості, установ, підприємств, організацій. Після урочистого відкриття зборів до присутніх звернулись перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів та заступник голови районної ради Микола Герасименко.

За активну життєву позицію, проявлений патріотизм та з нагоди відзначення Дня Соборності України Почесною грамотою райдержадміністрації та районної ради нагороджено представників громадськості району.

По закінченню урочистої частини відбувся концерт, підготовлений працівниками відділу культури та туризму райдержадміністрації, приурочений відзначенню Дня Соборності України.

Повернутись