Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Відбулась позачергова 12 сесія районної ради

Відбулась  позачергова 12 сесія районної ради 7 скликання в якій взяли участь  депутати  районної ради, перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. Перед відкриттям сесійного засідання голова районної ради запропонував присутнім вшанувати пам'ять загиблих в зоні бойових дій на Сході України та трагедії на шахті "Степова" у Львівській області хвилиною мовчання.
Депутати обрали секретаріат сесії у складі Віктора Степанка, Анатолія Шунди та Геннадія Терлецького і приступили до розгляду питань порядку денного. До їх уваги голова запропонував шість питань. 
Після детального вивчення вище означених питань на засіданнях постійних комісій, президії районної ради, депутати одноголосно проголосували за прийняття проектів рішень.

"Про внесення змін до рішення 10 сесії районної ради 7 скликання від 23 грудня 2016 року № 138 "Про районний бюджет на 2017 рік" (із змінами).",

"Про розпорядження голови райдержадміністрації.",

"Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.", "Про відпустку".

Активне обговорення в залі викликало питання "Про внесення доповнень до рішення 5 сесії районної ради 6 скликання від 25 лютого 2011 року №62 "Про затвердження Статуту Липовецької центральної районної бібліотеки, викладеного в новій редакції" (зі змінами)з якого доповідала Алла Коцюбняк, і більшістю голосів проект рішення не був прийнятий. Присутні підтримали  пропозицію депутата Віктора Дмитрів і залишили питання до повного вирішення його у судовому порядку.

Після бурхливого обговорення   проекту депутати прийняли в цілому рішення "Про внесення змін до рішення 11 сесії районної ради 7 скликання від 16 лютого 2017 року №178 "Про районну Програму фінансового забезпечення компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян та інших, передбачених законодавством пільг на 2017-2018 роки", інформувала з якого  Бичкова Валентина Валентинівна – начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, роз'яснення надала Ольга Дмитрів, перший заступник голови райдержадміністрації.

В роботі сесії взяли участь 26 депутатів районної ради, оперативно попрацювали і засідання завершили за 45 хвилин.

Повернутись