Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Відбулася 17 сесія 7 скликання

Відбулася 17 сесія 7 скликання Липовецької районної ради, на розгляд якої було винесено 8 питань. Засідання, яке відкрив голова районної ради Юрій Науменко, розпочали з вшанування хвилиною мовчання пам`яті полеглих бійців у зоні АТО.

Військовий комісар Віктор Чуба отримав слово для нагородження  відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції» депутата районної ради, голову ГО «Спілка учасників АТО Липовецького району» Юрія Яремчука. Зал оплесками підтримав нагородженого, а голова районної ради Юрій Науменко та перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів привітали Юрія Миколайовича з заслуженою нагородою.

Юрій Яремчук подякував за привітання і зазначив, що для нас, українців, зовнішній ворог є менш страшним, ніж внутрішні чвари. «Внутрішні вороги розривають Україну, поки ми намагаємося поєднати зусилля проти ворога зовнішнього», -- сказав депутат і попросив усіх дотримуватися єдності в боротьбі за мирну Україну.

Перед присутніми в залі виступили начальник фінансового управління райдержадміністрації Людмила Заєць, начальник Липовецького районного сектору з питань пробації Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції Сергій Пилипчук, головний спеціаліст з питань мобілізаційної та оборонної роботи апарату райдержадміністрації Леонід Ламанов, депутат районної ради, головний спеціаліст з питань фізичної культури та спорту відділу культури і туризму райдержадміністрації Ігор Ревацький.

Заступник голови районної ради Руслан Танасюк доповів депутатам про розпорядження голови районної ради «Про нагородження Почесною відзнакою «За заслуги перед Липовеччиною».

Із розглянутих питань на сесії депутати прийняли відповідні рішення. 

 

Повернутись