Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Відбулася 22 сесія 7 скликання

У п`ятницю, 23 лютого відбулась 22 сесія районної ради 7 скликання, до порядку денного якої було внесено 33 питання, що згідно з регламентом роботи районної ради, попередньо обговорювались на засіданнях постійних комісій та президії районної ради. На сесію запрошувались депутати районної ради, голови територіальних громад, керівники правоохороних органів, керівники комунальних установ та закладів, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації. В роботі  сесійного засідання взяли участь 24 депутати районної ради .

Перед початком пленарної частини, на пропозицію голови районної ради Юрія Науменка, депутати  хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих воїнів та цивільних громадян, які відстоювали цілісність та незалежність нашої держави.

Голова районної ради відкрив сесійне засідання. Проголосували за порядок денний сесії, обрали секретаріат у складі Наталії Мусієнко, Юрія Задворного та Андрія Марущака. Депутати приступили до розгляду питань, а секретаріат до підрахунку голосів при голосуванні.

На початку своєї роботи депутатський корпус розглянув блок бюджетних питань, серед яких :

    Про звіт про виконання районного бюджету за 2017 рік.

Про внесення змін до рішення 20 сесії районної ради 7 скликання від 22 грудня 2017 року № 290 "Про районний бюджет на 2018 рік".

Про розпорядження голови райдержадміністрації.

Про внесення змін до рішення 7 сесії районної ради 7 скликання від 17 серпня 2016 року №91 "Про районну Програму супроводження бюджетного процесу на 2016-2018 роки" (зі змінами).

З  бюджетних питань доповіла начальник фінансового управління Людмила Заєць. Депутати одноголосно підтримали запропоновані нею проекти рішень.

Про Програму зайнятості населення Липовецького району на 2018 – 2020 роки інформувала начальник відділу праці управління праці та соціального захисту населення Світлана Устіч.

Депутати прийняли ряд Програм , окільки терміни дії попередньоприйнятих вже завершились, підтримали  проекти рішень :

Про районну Програму поінформованості населення щодо діяльності органів місцевого самоврядування та органів державної виконавчої влади на 2018-2021 роки.

Про програму безоплатної правової допомоги населенню Липовецького району на 2018-2020 роки".

Про Програму кіновідеообслуговування населення Липовецького районуна 2018-2020 роки.

Про Комплексну програму розвитку архівної справи у Липовецькому районі на 2018-2022 роки.

Про районну цільову програму роботи з обдарованою молоддю на 2018-2022 роки.

Також затвердили в новій редакції  Статути комунальних установ "Липовецький районний методичний кабінет та інклюзивно-ресурсний центр закладів освіти" ,"Центр фінансово-господарського обслуговування закладів та установ освіти Липовецького району".

Липовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 ім. В. Липківського та Липовецької дитячо-юнацької спортивної школи.

Сесія внесла також зміни до  районних програм розвитку малого і середнього підприємництва Липовецького району на 2017-2018 роки";  військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до служби в Збройних Силах України, рекламування та пропагування військової служби за контрактом у Збройних Силах України на 2017-2021 роки" (зі змінами); організації харчування учнів загальноосвітніх шкіл на 2016-2020 роки", до Комплексної оборонно-правоохоронної програми Липовецького району на 2017-2020 роки"(зі змінами), Єдиної комплексної правоохоронної програми Липовецького району на 2015-2018 роки" (зі змінами),  Дещо активніше з-поміж інших питань депутати обговорювали зміни до програми організації харчування учнів загальноосвітніх шкіл. Участь в обговоренні зазначеного питання взяли Володимир Березюк, Сергій Огородник.

Також одноголосно  підтримали проекти рішень з питань:

Про реорганізацію комунального закладу "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Липовецької районної ради Вінницької області у комунальне некомерційне підприємство "Липовецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Липовецької районної ради Вінницької області.

Про погодження делегатів до складу Госпітальної ради Північного госпітального округу Вінницької області.

Про розпорядження голови районної ради.

Про Порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників загальноосвітніх навчальних закладів – об’єктів спільної власності сіл, селища, міста Липовецького району. (доопрацьований)

Про внесення змін до рішення 20 сесії районної ради 7 скликання від 22 грудня 2017 року №303 "Про структуру, штатну чисельність та затвердження кошторису доходів і видатків районної ради".

З – поміж інших питань, депутати ухвалили рішення по затвердженню технічної документації з нормативної грошової оцінки

- земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Черепашинської Юлії Іванівни, для ведення особистого селянського господарства на території Приборівської сільської ради Липовецького району Вінницької області.

- земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка перебуває в оренді у товариства з обмеженою відповідальністю "Послуга ЛТД" та знаходиться за межами населеного пункту на території Трощанської сільської ради Липовецького району Вінницької області.

- земельної ділянки, що надається в оренду гр. Расновському Василю Филимоновичу для ведення фермерського господарства на території Скитківської сільської ради (за межами населеного пункту) Липовецького району Вінницької області.

-земельної ділянки водного фонду, що перебуває в оренді ПСП "Фортуна" для рибогосподарських потреб на території Брицької сільської ради Липовецького району Вінницької області.

- земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається  в оренду товариству з обмеженою відповідальністю спільного українсько-німецького підприємства "Соняшний двір" для іншого сільськогосподарського призначення на території Сиваковецької сільської ради Липовецького району Вінницької області.

Депутати також підтримали проекти рішень щодо погодження зміни меж Липовецького району Вінницької області,

-Про призначення директора комунальної установи "Липовецький районний методичний кабінет та інклюзивно-ресурсний центр закладів освіти"

-Про призначення директора комунальної установи "Центр фінансово-господарського обслуговування закладів та установ освіти Липовецького району"


-Про вшанування пам'яті Героїв національно-визвольних змагань.

Повернутись