Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Відбулася чергова сесія районної ради

Відбулась чергова, 28 сесія районної ради 7 скликання. Перед пленарним засіданням голова районної ради Юрій Науменко та перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів привітали учасників обласного конкурсу "Людина року" , вручивши їм подяки від районної ради та райдержадміністрації, також привітали із ювілеєм голову Сиваківської територіальної громади Зінаїду Рябищук та депутатів райради, що відзначили День народження у міжсесійний період.
Після виконання Гімну України депутати приступили до розгляду питань порядку денного, обравши секретаріат сесії у складі Олени Шелевей, Олександра Хацьоли та Андрія Марущака. На сесію запрошувались керівники комунальних лікувальних підприємств,начальники структурних підрозділів райдержадміністрації , керівники правоохоронних органів , представники ЗМІ та громадськість.
У сесії взяли участь 23 депутати районної ради із 34 обраних.Голова районної ради Юрій Науменко налаштував усіх на конструктивну й чітку роботу. Секретаріат приступив до виконання обов"язків. Питання, запропоновані на розгляд депутатів уже були попередньо розглянуті на засіданнях постійних комісії та президії районної ради. 
Із інформацією про стан законності та правопорядку на території Липовецького району та результати діяльності Немирівської місцевої прокуратури за 2018 рік виступив Михайло Міхаілідіс, прокурор Липовецького відділу Немирівської місцевої прокуратури. Він зупинився на основних показниках діяльності відділу в порівнянні із минулим роком та середньообласними показниками. В обговоренні питання взяли участь голова постійної комісї із питань зміцнення законності та правопорядку Юрій Яремчук, депутати райради Юрій Босюк і Олександр Хацьола.
За те, щоб взяти за основу проекти рішень, депутати проголосували із наступних питань:
Про Єдину комплексну правоохоронну програму Липовецького району на 2019-2022 роки.
Про районну Програму забезпечення виконання Липовецькою районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2019-2020 роки.
Про внесення змін до рішення 10 сесії районної ради 7 скликання від 23 грудня 2016 року № 149 "Про Районну програму військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до служби в Збройних Силах України, рекламування та пропагування військової служби за контрактом у Збройних Силах України на 2017-2021 роки" (зі змінами).
Про внесення змін до рішення 13 сесії районної ради 7 скликання від 21 квітня 2017 року № 203 "Про Комплексну оборонно-правоохоронну програму Липовецького району на 2017-2020 роки" (зі змінами).
В обговоренні питання щодо затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2018 рік взяв участь депутат Юрій Босюк.
Розглядаючи решту питань: про внесення змін до рішення 27 сесії районної ради 7 скликання від 21 грудня 2018 року № 421 "Про районний бюджет на 2019 рік"; про встановлення посадового окладу головному лікарю комунального некомерційного підприємства "Липовецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Липовецької районної ради Вінницької області;про затвердження договорів оренди частин приміщень нерухомого майна комунального некомерційного підприємства "Липовецька центральна районна лікарня"Липовецької районної ради Вінницької області, що є спільною власністю територіальних громад району депутати проголосували одноголосно без внесення змін і поправок.
З питання щодо внесення змін до рішення 27 сесії районної ради 7 скликання від 21 грудня 2018 року №447 "Про структуру, штатну чисельність та затвердження кошторису доходів і видатків районної ради" інформувала Алла Коцюбняк – начальник відділу юридичної, кадрової роботи та питань комунальної власності виконавчого апарату районної ради. Вона зазначила, що вказані зміни продиктовані постановою КМУ, яка набрала юридичної сили з 01 січня 2019 року. Нею передбачено збільшення посадових окладів обслуговуючому персоналу - водієві та прибиральнику службових приміщень.
Про розпорядження голови районної ради, прийняте у зв'язку з наданням відпустки заступнику голови районної ради, повідомив голова Юрій Науменко. 
Депутати також підтримали проекти рішень із питань щодо внесення змін до рішення 10 сесії районної ради 7 скликання від 23 грудня 2016 року № 162 "Про затвердження списку громадян, які постійно проживають на території, на яку поширюється юрисдикція Липовецького районного суду Вінницької області, відповідають вимогам статті 65 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", і дали згоду бути присяжними" (зі змінами);
-Про затвердження проекту із землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення села Біла Білянської сільської ради Липовецького району Вінницької області;
-Про зняття з контролю рішень районної ради, що виконані;
У "Різному" депутати проголосували за звільнення громадян від плати за надання соціальних послуг комунальною установою "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Липовецького району".
Голова районної ради , як і обіцяв на засіданні робочої групи , що проходило 7 лютого, повідомив результати розгляду питання щодо роботи районної ЦЛ в умовах реформування. Він зачитав вирішальну частину протоколу, ознайомивши депутатів та громадськість міста, що прийшла на сесію районної ради. В обговоренні цього питання взяли участь лікар отоларинголог Віктор Восьмушко , який прийшов із зверненням трудового колективу до депутатів районної ради, і голова постійної комісії із питань освіти , духовного відродження, охорони здоров"я, материнства і дитинства та з питань роботи з молоддю, фізкультури і спорту Петро Прокопчук. Він зазначив, що усі вболівають зараз за долю медицини, руйнувати завжди легко, важко будувати. У нас не така вже й складна ситуація із медициною. Як голові комісії доводиться часто бувати в лікарні, вирішувати ті чи інші питання. Депутат закликав не піддаватись на провокації, а діяти рішуче, даючи їм відсіч. Звичайно,є недоліки, всі про них знають і працюють над виправленням. Зазначив, що спільно вдалось вирішити питання із гемодіалізом для лікування хворих з нирковою недостатністю. Цей та ряд інших позитивних прикладів підказують, що для їх вирішення треба об'єднуватись із владою, а не протидіяти їй. На завершення виступу запропонував виробити гнучку політику із вирішення таких назрілих питань спільними діями.
З інформативним повідомленням щодо монетизації пільг у районі виступили перед присутніми керуюча "Ощадбанку" Світлана Ошовська та начальник УПСЗН Валентина Бичкова. Питання порядку денного були вичерпані, рішення прийняті відповідно до чинного законодавства.
 
Повернутись