Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Відбулись урочистості з нагоди Дня медичного працівника!

У залі районного будинку культури відбулись урочистості з нагоди Дня медичного працівника! Працівників галузі привітали голова районної державної адміністрації Іван Демихін та голова районної ради Юрій Науменко. Керівники відзначили сумлінність та професійну майстерність працівників галузі, подякували за працю і кращим  вручили Грамоти, квіти та грошові винагороди. Привітали з наступаючим професійним святом колег головний лікар центральної районної лікарні Олександр Дмитрук та головний лікар КЗ "Первинної медико-санітарної допомоги" Василь Бондар. Відповідно до виданих святкових наказів за відповідальність, вірність  трудовому обов'язку, сумлінність в роботі вони вручили працівникам медичних закладів грамоти та квіти. За відповідальність та вчасне надання  кваліфікованої допомоги хворим відзначила підлеглих головний лікар  відділення  Хмільникської екстреної медичної допомоги Інна Брацлавська. Привітала своїх колег із святом та відзначила їх особистий внесок у охорону здоров'я липівчан головний лікар обласної лікарні відновного лікування Людмила Стецюк.

Не забули і ветеранів праці медичної сфери, теплі слова вітань та нагороди отримали Вячеслав Афанасійович Турбовець, лікар  Турбівської дільничної лікарні, Аделя Нестерівна Казимірко, Розалія Дмитрівна Толочко, Світлана Іванівна Лісовик, Віра Григорівна Восьмушко, Ніна Миколаївна Заболотна, працівники медичної сфери районної лікарні та комунального закладу.

Чудову тематичну концертну програму підготували для медичних працівників творчі колективи районного будинку культури. В залі були присутні святковий настрій та родинне тепло.

Повернутись