Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України

Щойно відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України. На центральній площі біля пам"ятного знаку Героям Небесної Сотні та землякам, полеглим за єдність та цілісність України в зоні АТО, вишикувались трудові колективи та громадськість району. Право підняти Прапор України надано студенту Київської податкової академії, кандидату в майстри спорту, триразовому Чемпіону України та бронзовому призеру турніру на кубок Президента України Вадиму Сулимі, переможцю обласних та республіканських олімпіад , золотій медалістці Турбівської ЗОШ №2 Яні Дудник, дворазовому Чемпіону України з рукопашного бою, володареві кубка України з УШУ Дмитру Кердуну. Прапор здійнявся у небесну блакить і перед липовчанами виступили перший заступник голови районної ради Ольга Дмитрів та голова районної ради Юрій Науменко
Сьогодні, 23 серпня, відзначаючи День Державного Прапора України, ми привертаємо увагу до наших державних символів з особливою метою - УТВЕРДИТИСЬ В ДУМЦІ та показати всьому світу нашу неухильну ДЕРЖАВНИЦЬКУ традицію - БАГАТОВІКОВІЧНУ, ПРИРОДНЮ І АБСОЛЮТНО СПРАВЕДЛИВУ. зазначила Ольга Дмитрів.
Наша українська нація – цивілізована, розумна, має честь і дотримується усіх норм міжнародного права.
Ми дружелюбний народ і жодна інша нація не почуває себе дискомфортно в середовищі українців, у нашій вільній країні.
Ми послідовно вчимося демократії, ми впевнені в обраному шляху до європейського стилю життя, де панують не авторитаризм, а народовладдя, не агресія, а гуманізм, не приниження, а повага до людської особистості та її гідності.
Сьогодні наш рідний синьожовтий стяг, на превелике горе, щодня прошивається кулями підступного ворога на Сході нашої Неньки. Степінь патріотизму українських бійців настільки високий, що хлопці на передовій стараються підняти державний прапор не лише над бліндажами, а й на найвищих точках першої лінії блокпостів, ризикуючи життям. Бо це наша Земля! Це наша Держава! І як співається в пісні Бажана «Браття» - «не дамо свій край нікому, краще згинемо в бою». Ми з нетерпінням чекаємо не лише закінчення війни, а й Великої Перемоги. Перемоги над ворогом, над жорстокістю, над жадібністю і брехнею. І кольори нашого прапора демонстративно вказують на характерні риси нас самих – ми прагнемо до мирного неба і щирої праці на рідній Землі.
Під синьожовтим стягом, у важких виснажливих боях народилося нове українське військо, яке вміло долає виклики і загрози, що випали на нашу долю. І коли ми з гіркотою у серці, з невимовним болем проводжаємо в останню дорогу Героїв, які віддали своє життя за рідну Землю, накриваємо їх Синьожовтою Плащаницею, як Істинних Святих- Лицарів Небесного Війська… Ніколи не пробачимо ворогові смерті наших Воїнів, співвітчизників, молодих хлопців і дівчат – ровесників нашої новітньої України. Вічна слава і вічна їм пам»ять! Герої не вмирають!

Липовчани вшанували пам"ять полеглих за волю і незалежність України хвилиною мовчання.

У серці народу України серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці,- підкреслив голова районної ради. Творення історії Батьківщини, її сьогодення і майбутнього — обов’язок кожного з нас, усього народу.
Ще, з часів Київської Русі, українці прагнули вільно жити, сповідувати свої традиції та звичаї, не зазнаючи при цьому поневірянь та утисків. Історичні умови складалися так, що на наших землях постійно панували інші народи-сусіди. Та попри все, наші співвітчизники віками боролися за свою свободу і лише наші сучасники у 1991 році вибороли її. Над будинком Верховної Ради піднявся синьо-жовтий прапор. Вибороли незалежність і збережемо її! 
Голова акцентував увагу на тому, що на авторитет нашої України працює патріотично налаштована молодь Липовеччини і це нове покоління перед яким відкриті нові обрії науки, культури, спорту, це наші діти. Це спортсмен Антон Слушний, кожна перемога якого супроводжується підняттям Українського прапора в різних державах світу. Це обдарований Максим Бевза, який попри всякі ласі пропозиції -залишився в рідній Україні працювати на її благо. Це наша підростаюча юнь-Катерина Елькнер, Ігор Мартинюк, Максим Мельник, Андрій Магола, Дмитро Мазуренко, Віталій Кукуруза, Влада Смаляна, Владислав Васильченко, і багато-багато інших дітей, які люблять свою Україну, бо тут народились, тут їх коріння, хочуть тут жити і змінити життя на краще!
Дорога наша молодь, нехай не міліє джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі, додається енергії, снаги і впевненості у власних силах і переконаннях. 
Шановні липовчани! У ці величні дні
від щирого серця й від усієї душі - здоров’я усім, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє нас на нові звершення, на нові добрі починання, в ім’я соборної, незалежної , демократичної, процвітаючої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу. 
Хай святиться ім’я твоє в мирі , Україно моя!

 

На данном изображении может находиться: небо и облакоНа данном изображении может находиться: на улице

Повернутись