Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Відбулось засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради

В засіданні взяли участь заступник голови райдержадміністрації Олег Фурманюк, голови та секретарі органів місцевого самоврядування, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації . керівники комунальних закладів та установ. Голова районної ради Юрій Науменко відкрив пленарну частину і ознайомив із порядком денним членів ради та запрошених.

Про заходи з енергозбереження та готовність об’єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 роки по закладах освіти інформував Микола Майданюк – директор комунальної установи «Центр фінансово-господарського обслуговування закладів та установ освіти Липовецького району». Він зупинився на результатах щойно проведеного об'їзду навчальних закладів району в плані  їх готовності до нового навчального року. В процесі підготовки до навчального року дещо зміцнено матеріальну базу закладів, проведено капітальні та поточні ремонти приміщень, там де необхідно, розпочато перекриття приміщень, утеплення шляхом заміни вікон на енергозберігаючі. На виготовлення проектно-кошторисних документацій виділено з бюджету району близько 438 тис. грн. Закуплено дидактичний матеріал у початкову школу району(502 тис. грн.),  оновлено матеріальну базу шкільних їдалень ( 159 199, 92грн),у вересні школи отримають оргтехніку. Для початкової школи придбано одномісні парти та стільці на суму 522908.30 грн.. За участі народного депутата з державного бюджету виділено 150 тис. грн. на придбання парт для учнів Липовецької ЗОШ ім. Липківського №1. Придбано мультимедійні комплекти ( 505 291,39 грн.) і рознаряджено по 8 школах. Звершуються ремонти котелень у Зозівській, Білозерівській, Турбівській, Липовецькій №1, Приборівській загальноосвітніх закладах. Школи, в основному, до початку року та опалювального сезону готові, залишаються проблемними питання підвезення дітей до шкіл, оскільки шкільні автобуси потребують ремонту. В даний час 6 із них ремонтуються за бюджетні кошти (220 тис. грн.). Планується вивчення питання впровадження енергії об"єктами відновлювальної енергетики ( впровадження використання приміщеннями загальноосвітніх шкіл сонячної енергії).Не вирішеним залишається питання легалізації приміщенняя Лукашівської ЗОШ 1-3 ст., оформлення технічної документації на земельну ділянку Липовецької ЗОШ 1-3 ст. №1, над чим  ще треба працювати.

У обговоренні питання взяли участь Віра Осадча- заступник начальника відділу освіти, Микола Слободянюк - Лукашівський сільський голова, Олександр Мельничук - Зозівський сільський голова, Василь Завальнюк- Турбівський селищний голова.

З питання готовності до осінньо-зимового періоду  виступили: Катерина Мельничук директор комунальної установи «Територіальний центр обслуговування (надання соціальних послуг) Липовецького району» та Марина Марахович – головний спеціаліст відділу культури і туризму райдержадміністрації, які інформували про проведену роботу  у соціальних установах та закладах культури району.

Про реалізацію в районі державної політики у галузі охорони здоров’я та виконання заходів районної програми «Майбутнє Липовеччини в збереженні здоров’я громадян» на 2016-2020роки, затвердженої рішенням 7 сесії районної ради 7 скликання від 17 серпня 2016 року № 96 інформували Марія Бандровська - заступник головного лікаря Липовецької ЦРЛ та Василь Бондар, головний лікар комунального некомерційного підприємства «Липовецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Липовецької районної ради Вінницької області. Марія Бандровська зупинилась на питаннях реалізації районних програм із охорони здоров"я та ознайомила із результатами візиту в район госпітальної ради Північного госпітального округу.

Головний лікар КНП Василь Бондар інформував усіх  із питань реформування закладів медицини первинної ланки, утримання медичних працівників у перехідний період та  поліпшення матеріальної бази закладів медицини.

У обговоренні піднятих питань взяли участь Ганна Нагорна-Вахнівський сільський голова, Тетяна Бурячок Лозуватський сільський голова,Микола Слободянюк - Лукашівський сільський голова, Олександр Мельничук-Зозівський сільський голова.

Із останньою Постановою КМУ, що стосується змін у порядку нарахування та виплати субсидій населенню, що ввійшла в дію з 01.05.цього року, детально ознайомила усіх заступник начальника управління соціального захисту населення Тетяна Бевза.

В засіданні координаційної ради взяв участь і виступив з інформацією Володимир Хавтирко, старший державний інспектор інспекції Держнагляду у Вінницькій області.

З розглянутих питань було прийнято відповідні рішення.

Підвів підсумки засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування голова районної ради Юрій Науменко. Він акцентував увагу голів територіальних громад на підтримці питань реформування первинної ланки медицини району, зокрема збереженні закладів медицини та медичних працівників.

Голова нагадав усім про приведення територій громад у належний санітарний стан та запросив на урочистості, що відбудуться в районі з нагоди Державного Прапора України і 27-річниці З Дня Незалежності України. Окремо зосередив увагу на участі голів територіальних громад у   шкільному Святі Першого Дзвоника, що відбуватиметься у всіх навчальних закладах району. На завершення засідання голова районної ради подякував усім за конструктивну роботу і побажав продуктивної праці.

Повернутись