Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ НАГЛЯДОВОЇ РАДИ

Голова наглядової ради Конкурсу проектів та програм розвитку територіальних громад Липовецького району Юрій Науменко провів засідання Наглядової ради.

На ньому розглянуто подану експертною групою зведену таблицю бальної оцінки по кожному із проектів, що були допущені до ІІ етапу Конкурсу.

Наглядова рада визначила переможців та прийняла рішення про фінансування проектів відповідно до Положення про конкурс територіальних громад Липовецького району.

Серед проектів, які будуть профінансовані :

«Водопостачання як один з пріоритетів розвитку громади» (Білянська с/р), «Будівництво зовнішнього освітлення як спосіб поліпшення умов проживання в сільській місцевості» ( Нападівська с/р),

«Енергія сонця на службі територіальної громади села Славна» (Славнянська с/р),

«Розвиток громади шляхом створення сучасної спортивної інфраструктури» (Староприлуцька с/р)

«Духовне відродження громад через розвиток культури та народної творчості» (Турбівська с/р і Сиваковецька с/р),

«Майданчик для громади сьогодні, чемпіони для країни - завтра» (Зозівська с/р). 

Члени наглядової ради обговорили ряд питань та організаційних моментів, зокрема про надсилання типової угоди між переможцем та Наглядовою радою з реалізації проекту переможцеві Конкурсу. Угода підписується відповідними сторонами. Термін укладання угоди не повинен перевищувати 15 днів з дати оголошення результатів Конкурсу.

Після підписання Угоди з Наглядовою радою Конкурсу заявник приступає до реалізації проекту у відповідності з поданою заявою та бюджетом.

Всі зміни, необхідність внесення яких виникає під час реалізації проекту, мають бути письмово погоджені з Наглядовою радою Конкурсу не пізніше як за 5 робочих днів до їх впровадження.

Грантоотримувачі зобов’язуються до вчасного оформлення та надання Наглядовій раді Конкурсу щомісячного та підсумкового фінансового звіту (до 31 січня поточного року) з зазначенням виконаних робіт та заходів і сум запланованого, виділеного та освоєного фінансування.

Повернутись