Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Відкриття храму Святої великомучениці Параскеви П’ятниці

23 квітня, у Брицькій територіальній громаді відбулось освячення новозбудованої церкви Святої Параскеви. Жителі територіальної громади дружно зібрались на урочисту подію, адже ініціатором і головним натхненником будівництва Храму став їх односельчанин директор ПП «Фортуна», депутат районної ради Валерій Йосипович Кравчук. Святкову літургію разом із священниками Липовецького району служив архієпископ Вінницький і Брацлавський Владика Михаїл.
На відкриття новозбудованого храму завітали очільники району голова районної ради Юрій Науменко та голова райдержадміністрації Іван Демихін. Керівники привітали громаду з визначною подією і зазначили, що, незважаючи на події, що відбуваються у нашій країні, як би важко не було, та Україна все-таки відроджується, а разом з нею і духовність.
За щиру працю на користь Святої Церкви Христової та відбудови храму Валерія Йосиповича Кравчука нагороджено Патріаршою грамотою. 
Після завершення святкової літургії Владика Михаїл в супроводі священиків освятив престол та куполи новозбудованого храму.

http://lip-rda.gov.ua/index.php/mainmenu-51/64-/4964-vidkryttia-khramu-sviatoi-velykomuchenytsi-paraskevy-p-iatnytsi

Повернутись