Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

ВІДПОЧИНОК У КРАНІ ВЕСЕЛКОВІЙ

Уже другий рік поспіль на базі Дитячо-юнацького центру Липовецького району працює міжшкільний табір відпочинку з денним перебуванням у якому мають змогу відпочити 150 дітей.

Табір є міжшкільним оздоровчо - виховним закладом, створеним з метою реалізації права кожної дитини на повноцінний відпочинок і оздоровлення, забезпечення організації навчальної праці і трудового виховання, змістовного дозвілля й відпочинку, зміцнення здоров’я, задоволення інтересів і духовних запитів школярів відповідно до індивідуальних потреб.

 Свою роботу табір поєднує із світлою веселковою назвою Країна Веселкова. Відповідно до неї і базується робота закладу. Літній день у таборі розпочинається з лінійки, ранкової зарядки, інструктажу з техніки безпеки. Після сніданку проводяться загальнотабірні тематичні заходи . Щоб посприяти спілкуванню та дружбі дітей, день перший це «День знайомств»; день другий – «День загону» в який проводиться відкриття табірної зміни. Поряд з відпочинком діти проводять час з користю для себе, тому день третій це «День безпеки»; четвертий – «День здоров’я і спорту», п’ятий – «День казки»; шостий – «День України» і т. і.Закриття табірної зміни призначено на чотирнадцятий день, який має назву- «День табору». 

Виховний процес у таборі забезпечують 23 педагоги, працівники позашкільного закладу та педагогічні працівників шкіл міста. За медичне обслуговування відповідають медичні сестри ЗОШ № 2 та № 3. Для вихованців табору організовано дворазове харчування у шкільній їдальні ЗОШ № 2. Дякуючи депутату районної ради, директору СТОВ «Поділля» Василю Кучеру, діти мають можливість щоранку поласувати свіжою випічкою.

До проведення заходів у таборі залучаються працівники пожежної частини, правоохоронних органів.В процесі занять та екскурсій вони ознайомлюють вихованців зі специфікою своєї роботи, що допомагає в якійсь мірі дітям зробити в подальшому свій вибір в житті.

Педагогічний колектив табору працює над тим, щоб відпочинок дітей упродовж двох тижнів став незабутнім і корисним. 

 

Повернутись