Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Всеукраїнська акція «Велодень»

Вперше у районі - сьогодні відбувся ВЕЛОДЕНЬ, який ще раз підтвердив, що велосипедний спорт у нас розвивається і липівчани- за здоровий спосіб життя. Той, хто має власний велосипед знає, як важко пересуватися по липовецьких дорогах, найбільшою проблемою є відсутність велодоріжок та надлишок на вулицях міста автотранспорту, якому ти постійно заважаєш, як би ти не їхав. Але, на щастя, тепер липівчани мають свій велопарк, де можна чудово відпочити, а велодоріжки з часом з'являться на нових тротуарах.

Організували Велодень група з реалізації проекту "Розвиток велотуризму у Липовецькому районі " у партнерстві з ГО "VeloLove", Клубом громадського діалогу та районною профспілковою організацією працівників держустанов. Всього учасників заходу було більше ста, що свідчить про те, що велосипед зайняв своє місце серед засобів транспорту, а його власники хочуть безпечно пересуватися містом.

Розпочався день змаганнями з велодрагрейсингу серед дітей 1 вікової категорії на вул. Пушкіна. Після реєстрації учасників, працівники ДАІ перекрили рух автомобілів на вулиці, тренер ДЮСШ Олег Чигур провів інструктаж щодо безпечної їзди на велотранспорті і перші два учасники стартували. Рівно годину змагались діти з азартом, властивим справжнім спортсменам. У другому турі переможці всіх турів позмагались між собою і організатори вело-змагань підвели підсумок. Першість здобув учень-випускник Липовецької ЗОШ1-3 ст. №2 Олександр Кравчук. Він і став власником головного приза ВЕЛОДНЯ- статуетки велосипеда із логотипом Євросоюзу та дати і назви змагань. Всі діти, учасники велодрагрейсингу, одержали у винагороду сувеніри: блокноти, прапорці Євросоюзу, наліпки, магнітики та морозиво.

Наступний тур велозмагань з перешкодами відбувся у велопарку, у ньому взяли участь спілчани держустанов. Свої первинні профспілкові організації представили спортивні команди районної ради, райдержадміністрації, управління праці і соціального захисту населення, Липовецького Центру СССДМ, управління агропромислового розвитку, КП "Комунсервіс". Для дорослих завдання були значно складніші.

Першість здобула команда, яку очолював Руслан Танасюк, заступник голови районної ради, зовсім трішечки відстали велоспортсмени, очолювані Віталієм Чекурдою, працівником Ощадбанку. Як завжди - перемогла дружба! Обидві команди, по завершенні змагань, привітала голова профспілки Валентина Тращук і відзначила грошовими профспілковими преміями,які вручив Юрій Станіславський, автор проекту.

Поки дорослі мали змогу кілька годин перепочити, на старт вишикувались діти двох вікових категорій. Для них групою з реалізації проекту, на чолі з Аллою Заблоцькою, теж була продумана програма велозмагань.

Святковий настрій, дух колективізму, вболівання, підтримки один одного, був присутній сьогодні у нашому велопарку.

А о 15 годині із парку стартував велопробіг дорослих, він пройшов вулицями Шевченка, Докучаєва, Копитка, Щорса. То ж, як би власники авто не хотіли, але їм довелося 29 травня звернути свою увагу на велосипедистів та покірно слідувати за ними, поступитися їм дорогою.

Всеукраїнська акція "ВЕЛОДЕНЬ" підтримана і визнана липівчанами!

Повернутись