Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

З Днем молоді вас, молоді і серцем, і душею люди!

Сьогодні - День молоді. Наша молодь – це найактивніша частина суспільства на яку ми покладаємо свої надії щодо подальшого соціального та економічного розвитку нашої держави  і  цілого світу.

Молодь нашої країни красива, розумна, патріотична та безстрашна. Саме вона стала тією рушійною силою, що два роки тому призвела до змін в Україні. Наша молодь обрала європейський шлях розвитку та загальнолюдські цінності. В даний час переважно молодь захищає Україну від ворога, який ніяк не змириться із  вибором українців.

Я вірю, що наше молоде покоління зуміє перемогти будь-якого ворога, побудувати сильну, багату та незалежну Україну! Хочеться побажати усім молодим людям впевненості в собі, сил та натхнення, щоб втілити в життя усі свої плани й задуми.  Бажаю, щоб на життєвому шляху вам траплялися тільки добрі й порядні люди, справжні друзі  завжди супроводжували у житті, супутником у любій добрій справі став успіх!  Ми, старше покоління віримо вам, що дійдете до поставленої мети чого б це не коштувало, і з гордістю заявите на увесь світ про оновлену,сильну й могутню державу Україну! Молодість – це стан душі, тому вітаю всіх, хто вважає себе молодим!

З любов'ю і повагою

голова районної ради                                                 Юрій Науменко

Повернутись