Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

З ДНЕМ ПІДПРИЄМЦЯ, ШАНОВНІ ЛИПОВЧАНИ!

З нагоди професійного свята керівники області відзначили нагородами кращих підприємців Вінниччини

Сьогодні, 30 серпня, кращі представники бізнес-середовища регіону приймали вітання з нагоди професійного свята від першого заступника голови обласної державної адміністрації Андрія Гижка та голови обласної Ради Анатолія Олійника.
Участь в урочистостях також взяв директор Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Volodymyr Merezhko.

Звертаючись до учасників урочистостей, Андрій Гижко подякував підприємцям області за терпіння та прагнення рухатися вперед , долаючи перешкоди.

Він наголосив, що завдання влади - спрямовувати частину можливостей та ресурсів на підняття престижу і ролі підприємця, поваги до його праці та особистості. Ви не побоялись ризикнути, створили нові робочі місця, згуртували навколо себе команду, тепер кожен з вас виробляє або вирощує певну продукцію та обслуговує населення. Нині в області активно підтримуються проекти-стартапи. Вже другий рік поспіль виділяються кошти з обласного бюджету і проводиться обласний конкурс стартапів. Днями були надані грошові компенсації авторам стартапів, які впроваджуються в області. Це 50 нових видів бізнесу, які започатковані вінничанами.

В свою чергу Анатолій Олійник від себе та депутатського корпусу подякував підприємцям області за ініціативу, підприємництво та вміння організувати свою справу і втілити в життя свої цікаві ідеї й проекти.

Він зазначив, що становлення малого підприємництва проходить в досить важких, несприятливих та часто змінюваних умовах. На розвиток малого підприємництва неоднозначний вплив мають макроекономічні показники, податкова політика держави, рівень інфляції, постійні зміни в законах, неоднозначність податкового законодавства та його нестабільність. Однак, всім вдається ефективно працювати, заробляти, годувати свої сім’ї, забезпечувати роботою інших. Крок за кроком бізнесове середовище Вінниччини розвивається, з’являються нові перспективи. За статистичними даними, заробітна плата одного найманого працівника в області щороку зростає.

У продовження свята керівники області вручили кращим підприємцям Вінниччини Почесні грамоти обласної державної адміністрації та обласної Ради.

Від Липовеччини нагороджено і відзначено працю  директора ТОВ " Турбівський машинобудівний завод" Степана Сокілецького. Зі святом, шановні підприємці!

Повернутись