Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

З святом, «Факел»!

Наша районна команда "Факел" завжди була однією з кращих серед сильних команд області. Завдячуючи наполегливості, майстерності та волі до перемоги нещодавно стала переможцем у вищій лізі Чемпіонату Вінницької області з футболу серед аматорських команд. З цієї нагоди, у переддень свят в районному будинку культури відбулась презентація футбольної команди "Факел" та нагородження її учасників за участі покровителя команди Олександра Чигрина.

На свято завітав голова Обласної Федерації футболу Ігор Павленко. Із щирістю він привітав команду-Чемпіона і вручив усім гравцям медалі та Грамоти Обласної Федерації . Капітан команди Віталій Бондаренко, як і належить , отримав кубок.

Ведуча заходу Вікторія Терлецька ознайомила присутніх з історією створення клубу "Факел", головний спеціаліст відділу культури та туризму райдержадміністрації Ігор Ревацький підготував до трансляції відеоряд з фотографіями команди від Дня народження і до перемоги в Чемпіонаті.

З радістю вітали переможців голова районної ради Юрій Науменко та заступник голови райдержадміністрації Олег Фурманюк. Вони відзначили спортивну майстерність та гарну спортивну форму гравців і побажали не зупинятись на досягнутому, працювати над самовдосконаленням і досягати нових висот та результатів у спорті.

Почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації керівники відзначили копітку і сумлінну працю щодо розвитку спорту в районі Олександра Чигрина - Президента клубу "Факел" та Миколи Любченка - начальника команди. Тренер команди і гравці отримали від очільників району подяки та грошові винагороди.

Свято офіційне перепліталось і гармонійно поєднувалось із майстерним виконанням художніх номерів учасників художньої самодіяльності районного будинку культури.

Міський голова Микола Грушко від територіальної громади міста віншував гравців - переможців короваєм та грошовою винагородою.

Від імені вболівальників району виступила наша міська спортсменка, студентка ВУЗу, Анна Лебідь і привітала команду-Чемпіона з перемогою.

Свято продовжували художні колективи районного будинку культури.

Повернутись