Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Заходи з нагоди Міжнародного Дня прав жінок і миру

Сьогодні,  з нагоди Міжнародного Дня прав жінок і миру  у актовій залі районної ради зібрались представники прекрасної половини людства,  жінки - державні службовці, службовці Збройних Сил України, представниці освіти, медицини, культури, матері та дружини загиблих героїв АТО Липовеччини, депутати, сільські голови та секретарі сільрад .

Щирі, теплі слова адресували присутнім у залі жінкам заступник голови районної державної адміністрації Олег Фурманюк та голова районної ради Юрій Науменко.

Керівники висловили щиру вдячність  за  мудрість, витримку, відповідальність та сумлінність в роботі та побажали любові, добра, родинного благополуччя , здійснення мрій та задумів

За сумлінну працю, високі професійні якості, громадську позицію, материнський подвиг та з нагоди Міжнародного дня прав жінок і миру керівники району відзначили трудівниць Подяками райдержадміністрації та районної ради, грошовими винагородами, квітами.

Привітала спілчан зі святом голова районного комітету профспілки працівників державних установ Валентина Тращук і висловила слова сердечної вдячності за  працю, творчість, активну профспілкову діяльність, за турботу про найдорожче, що є у кожної жінки –  сім’ю, дітей, родину і  побажала здоров’я, добра, миру та злагоди,  тепла від рідних людей.

Вона відзначила членів профспілки Грамотами районного комітету профспілки працівників державних установ та грошовими  винагородами. По завершенні  заходу, жінок запросили до нижньої зали на відкриття виставки креативних та творчих робіт спілчанок "Віртуальна експозиція".

Повернутись