Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Заходи з нагоди святкування 69 річниці Перемоги

В рамках заходів з нагоди святкування 69 річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 8 травня 2014 року працівники районної ради взяли участь у панахиді за загиблими.

9 травня голова районної ради Юрій Науменко спільно з головою райдержадміністрації Іваном Демихіним відвідали учасників бойових дій, привітали їх зі святом та вручили подарунки.

На урочистому мітингу Юрій Михайлович від себе особисто та від депутатського корпусу Липовецької районної ради щиро й сердечно привітав учасників Великої Вітчизняної війни, трудівників тилу, солдатських вдів, жителів району та гостей краю зі святом радості й скорботи, пам’яті й безсмертя. Він закликав молодь завжди виявляти шану і увагу до ветеранів, до покоління тих людей, які пережили війну, тяжкі її випробування. Наголосив, що в цей день ми повинні вкотре усвідомлювати значення таких слів, як мир, порозуміння і примирення. Побажав, щоб більше ніколи пекло війни не повторилося над нашими родючими пшеничними землями та синім небом України.

Ветеранам війни і праці, учасникам бойових дій на території інших держав були вручені пам'ятні нагороди та квіти. Також, традиційно, квіти були покладені до Меморіалу Слави.

Силами аматорських колективів району в Будинку культури був даний концерт присвячений Дню Перемоги.

О 21:00 на честь загиблих героїв, які обороняли рідну землю, пролунав святковий салют.

Повернутись