Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Зустріч з опікунами та піклувальниками Липовецького району

27 квітня відбулася зустріч керівників району з опікунами та піклувальниками, які виховують дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та проживають на території району. 
 Мета зустрічі - обговорення   питань, що стосуються виховання дітей, вирішення  їх проблем , знайомство із змінами в чинному законодавстві в частині здійснення опіки. 
Активну участь в заході взяли керівники управлінь, відділів РДА та районних служб, які опікуються проблемами дітей.
Про стан виконання опікунами та піклувальниками обов’язків щодо опіки та піклування, створення належних умов проживання, виховання та розвитку дітей, підготовки їх до самостійного життя, забезпечення захисту житлових та майнових прав дітей доповіла  завідувач сектором опіки та піклування служби у справах дітей Галина Порчинська .
 
На питанні   співпраці з  опікунами та піклувальниками щодо забезпечення охорони здоров’я дітей зупинився  головний лікар КЗ «Центр первинної медико- санітарної допомоги»  Василь Бондар. Він запропонував ряд закладів, де можуть оздоровитись діти в цьому році,  розповів про  роботу сімейних лікарів щодо збереження здоров’я дітей.
 
Про стан виплати державної соціальної допомоги на дітей опікунам та піклувальникам, порядок отримання виплат державної допомоги для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та пільги, що передбачені чинним законодавством для дітей даних категорій інформувала Тетяна Бевза , заступник начальника управління соціального захисту населення РДА. 
Про  стан пенсійного забезпечення дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, нові зміни у чинному законодавстві  повідомила Лариса Губій, начальник управління Пенсійного фонду України в Липовецькому районі. 
В нараді взяв участь старший інспектор Липовецького відділення Немирівського відділу ГУНП у Вінницькій області Костянтин Ковалінський 
Про взаємодію спеціалістів районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з питань виховання та утримання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, доповіла в.о. директора  РЦ СССДМ  Світлана Майборода.

На завершення зустрічі  зі  словами вдячності до батьків  звернулись голова райдержадміністрації Іван Демихін та заступник голови районної ради Руслан Танасюк. Керівники району привітали присутніх з наступаючими Великодніми святами  і вручили опікунам та піклувальникам для дітей пасхальні подарунки.

Повернутись