Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

5 сесія

25.02.2011 р.

46     

Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2010 рік.

47     

Про Порядок і норматив відрахування до загального фонду районного бюджету комунальними унітарними підприємствами та їх об'єднаннями, які належать до районної комунальної власності, частини чистого прибутку (доходу) за результатами фінансово-господарської діяльності у 2011 році.

48     

Про районну Програму інформування населення та розвитку засобів масової інформації на 2011-2015 роки.

49     

Про Програму поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища у Липовецькому районі на 2011-2015 роки.

50     

Про Програму забезпечення діяльності комунального підприємства "Липовецька районна аптека" на 2011-2012 роки.

51     

Про внесення доповнення до рішення 3 сесії районної ради 6 скликання від 30 грудня 2010 року №36 "Про районну Програму забезпечення діяльності комунального підприємства "Районний трудовий архів" на 2011-2012 роки".

52     

Про прийняття майна Дитячо-юнацького центру, що є комунальною власністю Липовецької міської ради до спільної комунальної власності територіальних громад району.

53     

Про створення Дитячо-юнацького центру Липовецького району,  затвердження його Статуту, штатного розпису, кошторису та призначення  директора.

54     

Про реєстрацію депутатських фракцій політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", Народної партії, Комуністичної партії України та партії Регіонів у Липовецькій районній раді.

55     

Про затвердження штатного розпису комунальної установи   "Територіальний центр соціального обслуговування" (надання соціальних послуг) Липовецького району".

56     

Про затвердження Положення "Про відділення постійного перебування одиноких непрацездатних громадян" комунальної установи "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Липовецького району" в селі Росоша.

57     

Про затвердження Положення "Про порядок та умови надання платних соціальних послуг, переліку та тарифів надання платних соціальних послуг комунальною установою "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Липовецького району" на 2011 рік для одиноко проживаючих, які мають дітей, але з певних причин не можуть здійснювати догляд за ними.

58     

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається на умовах оренди ФОП Бондаренку Михайлу Леонідовичу для промислового використання – обслуговування виробничого приміщення на території Козинецької сільської ради.

59     

Про призначення іменної стипендії районної державної адміністрації та районної ради спортсменові Слушному А.С. за високі досягнення у спорті.

60     

Про внесення доповнень до районної Програми військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до служби в Збройних Силах України, рекламування та пропагування військової служби за контрактом у Збройних Силах України на 2009-2013 роки, затвердженої рішенням      20 сесії районної ради 5 скликання від 18.11.2008 року №252.

61     

Про затвердження Статуту Липовецького районного будинку культури.

62     

Про затвердження Статуту Липовецької центральної районної бібліотеки.

63     

Про затвердження Статуту Липовецької дитячої музичної школи.

64     

Про внесення змін до рішення 3 сесії  районної  ради  6  скликання  від  30  грудня  2010 року "Про  районний  бюджет  на  2011  рік".

65     

Про затвердження штатного розпису комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Липовецької районної ради Вінницької області.

66     

Про Програму фінансової підтримки проведення навчання посадових осіб місцевого самоврядування в Липовецькому районі на  2011 рік.