Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

23 позачергова сесія

12.04.2018 р.

345

Про програму відпочинку та оздоровлення дітей і молоді Липовецького району на 2018-2023 роки.

346

Про внесення змін до рішення 7 сесії районної ради 7 скликання від 17 серпня 2016 року №94 "Про районну Програму щодо надання допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, які отримують програмний гемодіаліз, на 2016-2020 роки" (зі змінами).

347

Про внесення змін до рішення 4 сесії районної ради 7 скликання від 29 січня 2016 року №50 "Про Програму поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища у Липовецькому районі на 2016-2020 роки".

348

Про внесення змін до рішення 7 сесії районної ради 7 скликання від 17 серпня 2016 року № 96 "Про районну Програму "Майбутнє Липовеччини в збереженні здоров'я громадян" на 2016-2020 роки".

349

Про передачу майна комунальному закладу "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Липовецької районної ради Вінницької області.

350

Про внесення змін до рішення 20 сесії районної ради 7 скликання від 22 грудня 2017 року № 290 "Про районний бюджет на 2018 рік" (із змінами).

351

Про розпорядження голови райдержадміністрації.

352

Про створення комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Липовецької районної ради Вінницької області.

353

Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на посаду директора комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Липовецької районної ради Вінницької області.

354

Про зміну назви та затвердження Статуту комунальної установи "Липовецький районний методичний центр" у новій редакції.

355

Про внесення змін до рішення 10 сесії районної ради 7 скликання від 23 грудня 2016 року № 162 "Про затвердження списку громадян, які постійно проживають на території, на яку поширюється юрисдикція Липовецького районного суду Вінницької області, відповідають вимогам статті 65 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", і дали згоду бути присяжними" (зі змінами).

356

Про призначення на посаду директора Липовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 ім. В. Липківського Липовецької районної ради Вінницької області.

357

Про розпорядження голови районної ради.

358

Про передачу автобуса.

359

Про переукладення контракту з директором комунальної установи "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Липовецького району".

360

Про затвердження договорів оренди частини приміщення комунального підприємства "Липовецька дирекція кіновідеомережі".

361

Про затвердження договорів оренди частини приміщення управління агропромислового розвитку Липовецької районної державної адміністрації, що є спільною власністю територіальних громад району.

362

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надана в оренду гр. Поліщуку Станіславу Михайловичу, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, на території Сиваковецької сільської ради Липовецького району Вінницької області.

363

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду, що надана в оренду гр. Магденку Михайлу Миколайовичу для рибогосподарських потреб, на території Струтинської сільської ради (за межами населеного пункту) Липовецького району Вінницької області.

364

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності громадян, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, на території Скитківської сільської ради (за межами населеного пункту) Липовецького району Вінницької області.

365

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка перебуває в оренді гр. Киналя Василя Яковича, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, на території Вахнівської сільської ради (за межами населеного пункту) Липовецького району Вінницької області.

366

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, для продажу права оренди через аукціон, на території Лукашівської сільської ради (за межами населеного пункту) Липовецького району Вінницької області.

367

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, для продажу права оренди через аукціон, на території Зозівської сільської ради (за межами населеного пункту) Липовецького району Вінницької області.

368

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, для продажу права оренди через аукціон, на території Костянтинівської сільської ради (за межами населеного пункту) Липовецького району Вінницької області.