Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

25 позачергова сесія

27.07.2018 р.

 

383

Про внесення змін до рішення 34 сесії районної ради 6 скликання від 21 січня 2015 року № 411 "Про Єдину комплексну правоохоронну програму Липовецького району на 2015-2018 роки" (зі змінами).

384

Про реорганізацію шляхом перетворення Липовецької центральної районної лікарні в комунальне некомерційне підприємство "Липовецька центральна районна лікарня" Липовецької районної ради Вінницької області.

385

Про затвердження договорів оренди частини приміщення управління агропромислового розвитку Липовецької районної державної адміністрації, що є спільною власністю територіальних громад району.

386

Про внесення змін до рішення 10 сесії районної ради 7 скликання від 23 грудня 2016 року № 162 "Про затвердження списку громадян, які постійно проживають на території, на яку поширюється юрисдикція Липовецького районного суду Вінницької області, відповідають вимогам статті 65 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", і дали згоду бути присяжними" (зі змінами).

387

Про нагородження Почесною відзнакою "За заслуги перед Липовеччиною".

388

Про реорганізацію шляхом перетворення Липовецької загальноосвітньої школи I-IIIст. №2 Липовецької районної ради Вінницької області в опорний заклад "Липовецька загальноосвітня школа I-III ст. №2 Липовецької районної ради Вінницької області".

389

Про внесення змін до рішення 20 сесії районної ради 7 скликання від 22 грудня 2017 року №303 «Про структуру, штатну чисельність та затвердження кошторису доходів і видатків районної ради» (зі змінами).

390

Про внесення доповнень до рішення 7 сесії районної ради 7 скликання від 17 серпня 2016 року №96 "Про районну Програму "Майбутнє Липовеччини в збереженні здоров'я громадян" на 2016-2020 роки.

391

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Голод Катерини Федорівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Щасливської сільської ради (за межами населеного пункту) Липовецького району Вінницької області.

392

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надаються в оренду гр. Ковальчуку Андрію Васильовичу для ведення особистого селянського господарства на території Костянтинівської сільської ради (за межами населеного пункту) Липовецького району Вінницької області.

393

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду фермерському господарству "Скала"для іншого сільськогосподарського призначення на території Вахнівської сільської ради (за межами населеного пункту) Липовецького району Вінницької області.

394

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається для ведення товарного сільськогосподарського виробництва шляхом продажу права оренди через аукціон на території Зозівківської сільської ради (за межами населеного пункту) Липовецького району Вінницької області.

395

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Ткачука Петра Володимировича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Брицької сільської ради (за межами населеного пункту) Липовецького району Вінницької області.

396

Про погодження проекту із землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення села Приборівка Приборівської сільської ради Липовецького району Вінницької області.

397

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Царук Олени Вікторівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Струтинської сільської ради (за межами населеного пункту) Липовецького району Вінницької області.

398

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду, право оренди якої  виставляється на земельні торги (аукціон), для рибогосподарських потреб на території Скитківської сільської ради (за межами населеного пункту) Липовецького району Вінницької області.

399

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду, що перебуває в оренді ФОП Тригуба Григорія Івановича, для рибогосподарських потреб на території Трощанської сільської ради (за межами населеного пункту) Липовецького району Вінницької області.

400

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді фермерського господарства "Селянське (фермерське) господарство "Промінь" для ведення фермерського господарства на території Білянської сільської ради (за межами населеного пункту) Липовецького району Вінницької області.

401

Про безоплатну передачу майна із спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Липовецького району у комунальну власність Староприлуцької сільської об'єднаної територіальної громади.

402

Про внесення змін до рішення 15 сесії  районної ради 6 скликання від 20 квітня 2012 року №175 «Про районну Програму місцевих стимулів для медичних працівників Липовецького району на 2012-2014 роки», зі змінами, затвердженими рішенням 17 сесії районної ради 6 скликання від 6 липня 2012 року №214 та рішенням 20 сесії районної ради 6 скликання від 8 листопада 2012 року №230.